Grushte, shkulje flokësh dhe shishe, sherr vajzash gjatë ndeshjes së futbollit (VIDEO)

Disa vajza janë përfshirë në një sherr mes tyre, gjatë një ndeshjeje futbolli në SHBA.

Incidenti është regjistruar nga mediat, ku shihen disa vajza të paidentifikuara ende duke u përleshur mes tyre, madje duke mos kursyer as përdorimin e gotave me pije gjatë përleshjes, apo shkuljen e flokëve.

Meshkujt e pranishëm, shihen me telefonë në duar e duke filmuar të gjithë skenën.

Ajo që ka bërë habi në media, është fakti që sigurimi i stadiumit ndërhynë me shumë vonesë, vetëm atëherë ku në konflikt u përfshinë dhjetëra persona.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.