Habit e reja amerikane: Doni të zbuloni se si e bëj burrin të lumtur? E ndaj me mamin dhe motrën

Në “Tik Tok” është zbuluar një histori e çuditshme. Madi Brooks, nga SHBA ka folur hapur me ndjekësit e saj rreth marrëdhënies me të shoqin.

Ajo ka thënë se bashkëshortin e ndan me mamin dhe motrën dhe për këtë thotë s’e nuk e ka aspak problem.

“Unë dhe mamaja ime jemi të dy persona që e urrejmë monotoninë dhe është diçka e mirë. E dini pse? Sa herë që nuk jam në humor, mund ta lejoj burrin tim të shkojë me atë. Po, unë jam një grua e tillë. E lë nënën time ta ketë bashkëshortin tim disa herë në javë”, thotë Brooks në video.

Por jo vetëm kaq, pasi e reja nuk e ndan bashkëshortin vetëm me nënën e saj por madje edhe me motrën.

“Dëshironi të dini se si e mbaj njeriun tim të lumtur? E lë të luajë me motrën time të vogël”, shton ajo.
Prej momentit që videoja është shpërndarë ka marrë rreth 13,100 komente dhe 311,900 pëlqime.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *