Habit e reja para Prokurorisë së Tiranë, shfaqet nudo në shenjë proteste

Një ngjarje e pazakontë ndodhi  para Prokurorisë së Tiranës, ku një shtetase  e huaj ka ndalë nudo para ambienteve në shenjë proteste.

Mësohet se protesta e saj lidhet me zvarritjen e procesit gjyqësor pasi është kapur me kokainë.

[embedded content]

E reja ka qëndruar për rreth 5 minuta nudo para Prokurorisë dhe më pas është larguar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts