Habit gjyshi gjerman, mbulon thuajse të gjithë trupin me tatuazhe (FOTO)

Një pensionist gjerman i ka çuditur të gjithë me hobin e tij për të mbuluar trupin plot tatuazhe.

72-vjeçari Wolfgang Kirsch, deri më tani ka ngjyrosur trupin në masën 98 %, e në fakt, ai nuk ka bërë tatuazh vetëm në shputat e këmbëve.

Wolfgang, i cili e quan veten Magneto, ka bërë plot 86 tatuazhe në harkun kohorë të 20 viteve.

Historia e tij është publikuar nga britanikja “Daily Mail” dhe ka marrë një vëmendje të madhe.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.