Habit gruaja, ndez cigare në mes të aeroplanit dhe spërkat pasagjerët me tym (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në linjën ajrore nga Florida në Detroit.

31-vjeçarja Alexa Majdalawi, ndezi cigare brenda aeroplanit dhe nisi t’ia hidhte tymin pasagjerëve.

Të gjithë nisën të ankohen dhe u nevojit ndërhyrja e policisë për të normalizuar situatën.

Nuk dihet pse gruaja ka bërë këtë veprim, ndërsa thuhet se tani ajo është shoqëruar në rajonin e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.