‘Hakmarrja e ëmbël’, Putini priti 50 sekonda Erdoganin, por çfarë ndodhi 2 vite më parë me presidentin turk. Ja video që shpjegon gjithçka

hakmarrja e embel putini priti 50 sekonda erdoganin por cfare ndodhi 2 vite me pare me presidentin turk ja video qe shpjegon gjithcka
hakmarrja e embel putini priti 50 sekonda erdoganin por cfare ndodhi 2 vite me pare me presidentin turk ja video qe shpjegon gjithcka

Një video po qarkullon gjerësisht në mediat botërore, ku Putin pret për disa sekonda Erdoganin në takim, ndërsa natyrshëm shtrohet nëse është hakmarrje apo rastësi?!

Teksa presidenti rus, u vendos në një situatë të sikletshme pasi është lënë në pritje nga Erdogan, përpara bisedimeve në Teheran, mediat kanë nxjerrë një tjetër video ku siç duket i jep sqarim gjithçkaje. Putin i mërzitur dhe në siklet, mbeti para kamerave për rreth 50 sekonda.

Pas kësaj mediat turke nxituan të reagonin, duke u shprehur se kjo mund të jetë një incident, apo një shenjë hakmarrjeje.
Në Moskë në vitin 2020, Putin e la Presidentin Erdogan duke pritur përafërsisht dy minuta përpara një takimi. Për më tepër shihni videon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts