Hapet kutia e parë në Kukës, ja kush kryeson

Pas rreth katër orësh nga mbyllja e qendrave të votimit është gapur ka nisur numërimi i fletëve të votimit në garën për kryetarin e bashkisë së Kukësit. 

Kutia e parëqë i takon Fshatit Arrën ka rezultuar se për kandidatin e Partisë Socialiste Albert Halili kanë votuar 67 votues, ndërsa për kandidatin e opozitës, Emri Vata 82 votues. 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts