Haradinaj thirrje Kurtit: Parandalo ikjen e të rinjve, gjeje një mënyrë dhe vepro

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka bërë thirrje kryeministrit Albin Kurti që të parandalojë ikjen e të rinjve. Në seancën e Kuvendit të enjten, Haradinaj ka kërkuar nga Kurti që të veprojë dhe të mos lejojë që të rinjtë të ikin nga Kosova pas 1 janarit kur edhe pritet […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts