Harroi kameran ndezur gjatë mësimit “online”, mësuesi kolumbian i ofron nxënësve skena të ‘nxehta’ me bashkëshorten (VIDEO)

Një mësues fizike, në një shkollë të Kolumbisë, është ‘turpëruar’ përpara nxënësve të tij.

Ai ishte duke dhënë mësim në një shkollë katolike, nëpërmjet platformave online, por, për një moment harroi që ishte në lidhje direke dhe nisi të dhuronte skena të nxehta me bashkëshorten.

Ai shihet teksa vendos fytyrën në dekoltenë e bashkëshortes dhe nis ta puthë atë.

Këto pamje u incizuan nga një nxënëse dhe u përhapën me shpejtësi në rrjete sociale. Mësuesi i identifikuar si Ruben Dario ka kërkuar falje për ngjarjen, ndërsa mësohet se drejtori i shkollës ka nisur hetimet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *