Has, 13 kuti të numëruara nga 28/ Koalicioni “BF” kryeson me 616 vota

Vijon procesi i numërimit edhe në Has, ku nga 28 kuti në total, deri më tani janë numëruar 13.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i koalicionit “BF”, Miftar Dauti ka marrë deri më tani 2193 vota, ose 58.17 %.

Sakaq, kandidati i PS, Beqir Mulaj, me 1577 vota ose 41.83 %.

Hasi
Hasi

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts