Heidi-Romeo/ Ndizet debati në shtëpi, Dea: Kur e shikoja me Fationin, ishte shumë bukur për mua

01:31 – 04.02.2024

Heidi-Romeo/ Ndizet debati në shtëpi, Dea: Kur e shikoja me Fationin, ishte shumë bukur për mua

heidi romeo ndizet debati ne shtepi dea kur e shikoja me fationin ishte shume bukur per mua
heidi romeo ndizet debati ne shtepi dea kur e shikoja me fationin ishte shume bukur per mua

Marrëdhënia Heidi-Romeo duket se ka ndezur diskutime gjatë mbrëmjes së “prime”-t. Egla, Dea, Erjola dhe Fationi komentuan këtë situatë, duke thënë:

Heidi: Egla është tendencioze. Ishte një njeri që e kisha vërtet xhan. Por vertë e kam fajin. Unë nuk i thashë asgjë asaj.

Egla: Biseda që u zhvillua në dhomën e grimit, nuk ishte mbi Heidin dhe Romeon, ishte një bisedë për marrëdhëniet që krijohen. Unë kam thënë dhe fjalën që jam “tradicionale”. Unë nuk i kam mbajtur pishtarin. Nuk e di se çfarë kanë bërë, kanë bërë oçe-oçe. Unë jam shprehur që Romeo dhe Heidi janë dy njerëz që do njihen. Unë jam shprehur në dhomën e rrëfimit që më bëhet zemra mal kur i shikoj bashkë. Ke bërë shumë gabim, sepse unë për ty vleja diçka, ke bërë gabim që je çuar dhe ke ikuir. Kemi pasur 2-3 momente që jam munduar të të ngacmoj që të kuprtoja se çfarë ke.

Heidi: Jo nuk ke ngacmuar, je kthyer keq.

Egla: Sigurisht që i dua fortë të dy. Kjo gjë nuk ka ndrysdhuar asgjë te mua mbi Romeon dhe Heidin.

Romeo: Nuk jam i një opinioni t’i dëgjoj të dyja palët.

Egla: Unë i qëndroj asaj që kam një mendim tradicionalist.

Erjola: Unë do thoja diçka pa u zgjatur shumë. Është shumë normale që ka pëlqim me Romeon, vjen Fationi e intrigon dhe vendos për Romeon. Por mendoj se pjesën edhe mund ta ketë luajtur pak. Duke e parë një vajzë shumë të zgjuar, është shumë herët për ndjesinë. Ka luajtur me të dy.

Dea: Kur i shikoja të dy në shtëpi, Heidin me Fationin, ishte shumë bukur për mua.

Heidi: O zot, shyqyr.

Dea: Për mua ishte shumë bukur. Unë jam si ajo shoqja që dua patjetër t’i bëj bashkë.

Heidi: Unë jam për qejfin tim. Kam simpati për Romeon, ashtu siç dikush ka për dikë.

Dea: Unë isha shumë e bindur që ka pasur dioçka, por të shoh ende lozonjare.

Fationi: është pak por e sigurt, që Heidi nuk luan me këtë pjesë. Unë nuk ia lejopj vetes që femra që pëlqej, të ngacmohet me dikë tjetër.

Heidi: Nuk kam pasur pëlqim, është shumë e thjeshtë.

Fationi: I kemi lënë shumë raste njëri-tjetriot për njohje, derisa erdhi një moment që e lamë. Absolutisht që nuk kemi asgjë treshe. Që jemi ngacmuar, jemi ngacmuar në raportin e mirë. Unë në sensin e mirë të fjalës. Nuk jam tërhequr prej sedrës. Është goc shumë e mirë dhe nuk i heq asnjë presje për këtë gjë. Tipi im disa gjëra nuk i lejon.

Arbri: Duket krejt qartë që Heidi duket mirë në praninë e Romeos. Nuk e kuptoj situatën e këtyre gocave që e shohin mirë atë, por prapë thojnë që lëre atë dhe ajde këtu. Unë i kam parë që ata rrijnë me njëri-tjetrin. Tani thotë Dea që nuk më pëlqen me këtë, por me këtë.

Dea: Unë flas për atë që pashë, para se Heidi t’i dante kufijtë dhe doja që ajo të ishte me Fationin. Mua më pëlqen shumë kur një mashkull lufton dhe unë e pashë që Fationi kishte një pëlqim.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts