Heqja e imunitetit të Berishës, reagon për herë të parë mazhoranca, Spiropali: S’ka natë që s’ka të gdhirë, sado qoftë e gjatë

heqja e imunitetit te berishes reagon per here te pare mazhoranca spiropali ska nate qe ska te gdhire sado qofte e gjate
heqja e imunitetit te berishes reagon per here te pare mazhoranca spiropali ska nate qe ska te gdhire sado qofte e gjate

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për heqjen e imunitetit të deputetit ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha. Ky është reagimi i parë nga qeveria.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Spiropali ka postuar një foto bardh e zi të Berishës nga Kuvendi. Përkrah fotos, Spiropali quan Berishën Sekspir, ndërsa shkruan se “s’ka natë që s’ka të gdhirë, sado qoftë e gjatë”.

“S’ka natë që s’ka të gdhirë, sado qoftë e gjatë.

Shekspir”, shkruan Spiropali.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts