Hetimi ndaj Berishës dhe Malltezit, ja zyrtarët e pyetur nga SPAK për kompleksin Partizani

hetimi ndaj berishes dhe malltezit ja zyrtaret e pyetur nga spak per kompleksin partizani
hetimi ndaj berishes dhe malltezit ja zyrtaret e pyetur nga spak per kompleksin partizani

Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezi së bashku me ndërtuesin Fatmir Bektashi janë bërë kryefjalë e mbrëmjes së sotme pas masave të sigurisë të caktuara nga SPAK ndaj tyre.

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar se lidhur me këtë çështje janë pyetur më herët nga drejtësia disa ish-zyrtarë të lartë.

Mësohet se ish-ministri i Ekonomisë Genc Ruli, ish-ministrat e Mbrojtjes, Fatmir Mediu dhe Gazmend Oketa, janë pyetur lidhur me këtë hetim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts