Hidhet me kokë në ujërat e plazhit të Sarandës, plagoset turisti, niset me urgjencë drejt Traumës

Një 35-vjeçar në Sarandë ka mbetur i plagosur, pasi është hedhur në det me kokë. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin, Andrius Naidziravicius, nga Lituania.

Mësohet se i riu ka pësuar frakturë vertebrae cervicale, ndërsa ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Sarandës, por më pas është nisur me helikopter drejt Traumës në Tiranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts