Hidhet në erë makina e shqiptarit në Gjermani, policia nis hetimet për ngjarjen

hidhet ne ere makina e shqiptarit ne gjermani policia nis hetimet per ngjarjen
hidhet ne ere makina e shqiptarit ne gjermani policia nis hetimet per ngjarjen

Një automjet fuoristradë shpërtheu në parkingun e një dyqani në Berlin-Spandau.

Sipas raporteve të mediave, banorët raportuan një shpërthim të fortë të enjten vonë në mbrëmje në Wilhelmstadt, ndërkohë që pjesët e makinës ‘fluturuan’ në ajër deri në 30 metra larg.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk u lëndua asnjë person. Mediat gjermane raportojnë se makina ishte në pronësi të një shtetasi shqiptar, identiteti të cilit nuk dihet. Ajo që përjashtohet është një defekt teknik, ndërsa policia po heton rreth ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts