Hidhet nga pallati ku jetonte gjen vdekjen e menjëhershme 67-vjeçarja nga Korça

hidhet nga pallati ku jetonte gjen vdekjen e menjehershme 67 vjecarja nga korca
hidhet nga pallati ku jetonte gjen vdekjen e menjehershme 67 vjecarja nga korca

Hidhet nga pallati ku jetonte gjen vdekjen e menjëhershme 67 vjeçarja nga Korça.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 9 të qytetit. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat.

Kujtojmë se brënda 24 orëve në Korçë, ky është rasti i 3-të i vetvrasjeve dhe në të treja rastet kanë qenë gra.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts