Homazhe në nder të Agim Doçit, Manjola Nallbani: Ishte unik dhe një njeri që nuk vjen më!

homazhe ne nder te agim docit manjola nallbani ishte unik dhe nje njeri qe nuk vjen me
homazhe ne nder te agim docit manjola nallbani ishte unik dhe nje njeri qe nuk vjen me

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani iu është bashkuar sot homazheve në nder të poetit Agim Doçi, i cili u nda mëngjesin e djeshëm nga jeta në moshën 76-vjeçare. Doçi u ndal nga jeta pasi pësoi një hemorragji cerebrale në tru.

Nallbani, në një rrëfim për gazetaren Fatmira Nikolla, tha se vendi humbi një njeri me kontribut të veçantë.

“Humbëm një njeri të veçantë me kontributin e jashtëzakonshëm që ka dhënë me punën e tij sidomos në Luftën e Kosovës. Ishte unik dhe një njeri që nuk vjen më.”, tha ajo.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts