Homazhet për Agim Doçin, këngëtarja Manjolla Nallbani: Jo thjesht një poet i madh, por një njeri i veçantë si karakter

Këngëtarja e njohur, Manjolla Nallbani ka folur për News24, pas homazhe në nder të poetit të njohur, Agim Doçi, i cili ndërroi jetë në moshën 76-vjeçare dhe është nisur për në banesën e fundit. Nallbani tha se Doçi nuk ishte thjesht një poet i madh, por edhe një njeri me karakter të veçantë. Ajo shtoi Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts