Horoskopi për ditën e sotme, 1 prill 2022

Dashi
A po ndryshojnë ngadalë pikëpamjet tuaja për disa çështje intelektuale ose shpirtërore? Nëse po, mund të mos jeni aq të kënaqur me ndryshimet. Vlerat dhe idetë tradicionale mund t’ju duken veçanërisht tërheqëse sot, kështu që rezistenca juaj mund të jetë më e madhe se normalja.

Demi
Suksesi i biznesit mund të ketë ardhur në rrugën tuaj, Demi, por sot mund ta gjeni veten pak të trishtuar dhe të pyesni veten pse, pasi nuk ka asnjë arsye të vërtetë për t’u ndjerë kështu. Në aspektin sentimental parashikohet të keni surpriza.

Binjakët
Sot mund të ndiheni të ndarë mes dëshirës për të bërë pak ushtrime dhe një prirjeje të fuqishme për t’u përkulur në karrigen tuaj të preferuar. Nuk ka asnjë arsye pse nuk mund t’i bëni të dyja. Dilni për një shëtitje të shpejtë dhe më pas merrni një libër të preferuar kur të ktheheni.

Gaforrja
Keni ndjenjën e pakëndshme se keni harruar diçka, por nuk e keni idenë se çfarë është, Gaforre? Jeni të përhumbur nga kujtesa e një ngjarjeje në dukje të parëndësishme të së shkuarës, por nuk mund ta kuptoni pse? Nënndërgjegjja juaj po përpiqet t’ju tregojë diçka.

Luani
Nëse keni menduar të filloni një projekt të ri krijues, Luan, mos u përpiqni ta bëni sot. Miqtë dhe familja mund të konkurrojnë për vëmendjen tuaj dhe t’ju shpërqendrojnë. Përgjegjësi të tjera mund të ndërhyjnë në dëshirën tuaj për ta vazhduar atë tani. Mos hezitoni të provoni të gjeni ide të reja.

Virgjëresha
Biznesi mund të jetë shumë mirë për ju, Virgjëresha, por ndryshimet intensive në punë mund t’ju bëjnë të ndiheni të stresuar. Vonesat në fillimin e projekteve të reja mund të jenë zhgënjyese. Mos bini në grackën e të menduarit se kjo do të jetë një trend. Të gjitha duhet të kthehen në fokus nesër.

Peshorja
A keni planifikuar një pushim në një vend të largët, Peshorja? Defektet e papritura, dekurajuese mund të ndërhyjnë në planet tuaja, të cilat mund t’ju bëjnë të mendoni se thjesht do ta anuloni udhëtimin. Ju mund të tundoheni të merrni telefonin dhe ta bëni atë. Mos bëni asnjë veprim sot.

Akrepi
Çështjet e parave mund t’ju bëjnë të bini në një gjendje errësire. Në sipërfaqe mund të duket sikur nuk do të jeni kurrë në gjendje të zgjidhni të gjitha problemet, por do ta bëni. mos u dorëzo. Qëndroni të përqendruar në detyrë dhe bëni hap pas hapi do t’ia dilni.

Shigjetari
Pavarësisht nëse jeni në punë apo jo, ju ndjeni ndjesinë e ndjenjës së largimit nga njerëzit me të cilët punoni. Vetëm ji vetvetja. Të shqetësohesh për këtë tani vetëm do t’i përkeqësojë gjërat. Fokusohuni te gjërat e bukura.

Bricjapi
Kohët e fundit keni kuptuar se sado të përpiqeni dhe të mbani disa ndjenja, kur bëhet fjalë për këtë, nuk jeni gjithmonë aq të mirë sa do të dëshironit. Konfigurimi i sotëm astral tregon se ju keni edhe më pak shanse të qëndroni të heshtur kur çdo qelizë në trupin tuaj dëshiron të pëshpërisë me pasion se sa të dashuruar jeni vërtet.

Ujori
Konfigurimi i sotëm astral do të thotë që ju mund të merrni një ftesë për të dalë në një takim. Personi në fjalë me siguri synon të përcjellë mesazhin e tij dhe nëse jeni të lumtur për këtë, por duke luajtur mirë, do të argëtoheni shumë. Nëse jo – më mirë bëhuni shumë të qartë gjithashtu.

Peshqit
Lëvizja e trupave qiellorë ju inkurajon të mendoni për dashurinë si një aventurë, sesa diçka që ndjek linja mjaft të parashikueshme. kjo do t’ju bëjë të mërziteni pak. Kjo është arsyeja pse ju duhet ta perceptoni atë si një proces të vazhdueshëm zbulimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.