Humb jetën avokati i ekipit mbrojtës të Haradinajt dhe Veselit në Hagë, Bytyçi: Jetoi duke mbrojtur historinë e luftës tonë çlirimtare

Humb jetën avokati i ekipit mbrojtës të Haradinajt dhe Veselit në Hagë, Bytyçi: Jetoi duke mbrojtur historinë e luftës tonë çlirimtare

Ka ndërruar të hënën Andrew Srong, avokati amerikan i Kadri Veselit që po gjykohet nga Gjykata Speciale. Për këtë ka njoftuar Avni Bytyçi, që është në ekipin e mbrojtjes së ish-kryeparlamentarit të Kosovës, Kadri Veselit. “Para pak çastesh ka vdekur Andrew Strong, avokat i z. Kadri Veseli. Andrew për të gjithë ne ka përfaqësuar idealen, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts