Humb mundësinë për çmimin e madh, Silvi del nga shtëpia e Vëllait të Madh

22:53 – 12.03.2024

Humb mundësinë për çmimin e madh, Silvi del nga shtëpia e Vëllait të Madh

humb mundesine per cmimin e madh silvi del nga shtepia e vellait te madh
humb mundesine per cmimin e madh silvi del nga shtepia e vellait te madh

Publiku ka vendosur se banori i cili do të lë garën mbrëmjen e sotme duke humbur kështu mundësinë për të fituar çmimin e madh është Silvi.

Ai ka qenë në një televotim kokë më kokë me Ledjonën, ndërkohë që publiku e ka bërë zgjedhjen e tij.

Nga ana tjetër ju keni mundësinë ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe“Big Brother Vip 2“, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts