Humbi jetën gjatë aksionit të policisë në kampin e muxhahedinëve, trupi i viktimës transportohet në morgun e Tiranës, pritet ekspertiza

Trupi i viktimës por transportohet nga kampi i MEK në drejtim të morgut të Tiranës. Gazetarja Klodiana Lala tha për “BalkanWeb” se pritet të përcaktohet shkaku i vdekjes.

Viktimë pas tensioneve gjatë aksionit të policisë në kampin e muxhahedinëve në Manzë, mbeti Ali Mostashari,

Gjithashtu gazetarja Klodiana Lala raportoi se në këtë aksion policia ka mundur të sekuestrojë disa laptop e të dhëna, ndërsa nuk janë bërë ende të qarta detaje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts