“Humbja na ka kushtuar shtrenjtë”, Icardi shpjegon dështimin e sezonit të kaluar dhe kërkon hakmarrje të dielën

Mauro Icardi në një intervistë për faqen zyrtare të Paris Saint-Germain është  përqendruar në sfidën e së dielës kundër Lille, e vlefshme për Superkupën e Francës.

“Duhet të hakmerremi për vitin e kaluar, është një titull në lojë dhe duhet bëjmë maksimumin për të fituar dhe për ta nisur mirë sezonin”, ka thënë ish-sulmuesi i Inter-it.

Duke iu kthyer vitit të kaluar:

“Nuk kemi patur një fillim të mirë të kampionatit, por mes finales së Champions League dhe rifillimit të shpejtë të kampionatit dhe mungesës së përgatitjes ka qenë gjithçka më e vështirë”, ka shtuar Mauro.

“Kemi humbur pikë që na kanë kushtuar shtrenjtë. Këtë vit duam ta fillojmë shumë më mirë”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.