Humbjet e jetëve në spitalin e Tetovës, Vasili: Ngushëllimet nuk mjaftojnë për të shprehur dhimbjen

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një reagim për ngjarjen tragjike që ndodhi një natë më parë në spitalin e Tetovës, thotë se ngushëllimet nuk mjaftojnë për të shprehur dhimbjen.

petrit vasili 26 prill

“Ngjarje tragjike, qe nuk do te harrohet per nje kohe shume te gjate. Familjet, qe kane humbur te dashurit e tyre ne kete tragjedi, jane ato qe provojne nje dhimbje te papershkruar, ndaj edhe fjalet dhe solidariteti yne ju drejtohen atyre!”, shkruan Vasili në postimin e tij në rrjetet sociale.

POSTIMI I PLOTE

Ngushellimet nuk mjaftojne per te shprehur dhimbjen per ngjarjen te djegies se Spitalit ne Tetove.

Ngjarje tragjike, qe nuk do te harrohet per nje kohe shume te gjate.

Familjet, qe kane humbur te dashurit e tyre ne kete tragjedi, jane ato qe provojne nje dhimbje te papershkruar, ndaj edhe fjalet dhe solidariteti yne ju drejtohen atyre!

Te lenduarve ju urojme nga zemra sherim te shpejte!

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.