I akuzuar për 9 vjedhje me armë, arrestohet në Selanik 30-vjeçari shqiptar

i akuzuar per 9 vjedhje me arme arrestohet ne selanik 30 vjecari shqiptar
i akuzuar per 9 vjedhje me arme arrestohet ne selanik 30 vjecari shqiptar

Një 30-vjecar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Selanik për të paktën 9 vjedhje me armë. Operacioni për kapjen e tij është realizuar në zonën e Sikeon.

Prej muajit mars ai ka kryer 9 grabitje në disa bar kafe në Sikeon, Neapoli dhe Agio Pavlo si dhe në një pikë lojërash fati në Agio Pavlo.

Goditja e fundit e tij ishte në 12 shtator në një bar kafe market në rrugën “Foka” në Sikeon, ku me fytyrë të mbuluar dhe një thikë vodhi 100o euro dhe paketa cigaresh.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts