I biri feston ditëlindjen, Melania Trump i bën urimin e veçantë (FOTO)

Ish-zonja e parë, Melania Trump ka uruar publikisht djalin e saj për ditëlindje.

Ajo ka zgjedhur të publikojë në ‘Tëitter’ një foto, ku shfaqeshin dy tullumbace të zinj për festën e tij.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Melania përbri fotos së publikuar.

Barron dhe Melania janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin e kjo konfirmohet nga fotot e shumta që nënë e birë publikojnë në rrjete sociale.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *