I dashuri i dërgoi foto duke përgatitur darkën, e reja amerikane zbulon se po e tradhtonte (DETAJI)

Një e re amerikane ka zbuluar tradhtinë e të dashurit të saj.

26-vjeçarja Kayla Paeth, e cila jeton në Chicago, mori në rrjete sociale një video të të dashurit, ku ky i fundit shfaqej duke përgatitur darkën.

Ajo ka treguar, se aty, zbuloi një fakt, që dëshmonte se i dashuri e tradhtonte.

Këtë rrëfim e reja e ka shpërndarë në “Tik Tok”, ku ka treguar se në tenxheren e mbushur me ushqime, reflektohej figura e një femre, me thonj të gjatë e me një telefon në duar.

Pas kësaj Kayla është ndarë nga partneri dhe tanimë po shijon ditët e beqarisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *