“I dëgjova të bërtisnin”, ngjarja e rëndë me dy të vdekur në Fresk, flet pronarja e banesës ku jetonte viktima: Vëllezërit nuk jetonin në një shtëpi. Autori…

i degjova te bertisnin ngjarja e rende me dy te vdekur ne fresk flet pronarja e baneses ku jetonte viktima vellezerit nuk jetonin ne nje shtepi autori
i degjova te bertisnin ngjarja e rende me dy te vdekur ne fresk flet pronarja e baneses ku jetonte viktima vellezerit nuk jetonin ne nje shtepi autori

Mëngjesin e sotëm zona e Freskut në Tiranë u trondit nga një ngjarje e rëndë me dy viktima.

Gazetari Igli Çelmeta raportoi për BalkanWeb se shtetasi, Vehap Faik Cami, 63-vjeç ka qëlluar me armë zjarri, tip pistoletë vëllanë e tij, Lulëzim Faik Cami, 68 vjeç dhe me pas veten.

Ndërkohë, mbi ngjarjen ka folur edhe pronarja e shtëpisë ku jetonte me qera, viktima, 68-vjeçari Lulëzim Cami.

“I dëgjova të bërtisnin gratë kur i gjetën. Ata ishin me qera. Vëllanë që erdhi nuk e njihja, ka ardhur në mëngjes këtu. Vëllai që jetonte këtu ishte i rregullt me qeranë”, ka deklaruar ajo.

[embedded content]

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts