I dehuri në timon tenton të korruptojë oficerin e policisë

i dehuri ne timon tenton te korruptoje oficerin e policise
i dehuri ne timon tenton te korruptoje oficerin e policise

Një shtetas që drejtonte mjetin në gjendje të dehur, u arrestua nga policia rrugore. Me anë të një njoftimi, policia sqaroi drejtuesi i mjetit ka tentuar të korruptojë oficerin e policisë për të shmangur dënimin.

“Respektimi i ligjit dhe integriteti janë elementë thelbësorë për një shoqëri! Së fundmi, në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’ në Tiranë, efektivët e Policisë Rrugore ???? ndaluan një drejtues mjeti në gjendje të dehur ????, i cili më pas tentoi të korruptojë oficerin ???? për të shmangur ndëshkimin. Ky veprim jo vetëm që shkel ligjin ⚖️, por minon edhe besimin në institucionet tona. Jemi të ndërgjegjshëm dhe zgjedhim rrugën e drejtësisë dhe integritetit. #RespektoLigjin #Integriteti #SiguriaRrugore”, thuhet në njoftim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts