“I duhet Dea më shumë se Qetsori”/ Luizi: Olta shumë larg meje

luiz ejli

18:31 – 31.03.2023

I duhet Dea më shumë se Qetsori/ Luizi: Olta shumë larg mejeNdonëse Olta është afruar me Qetsorin dhe në një farë mënyrë po përpiqet të krijoi aleancë me të, Luizi mendon se e gjitha është skemë.

Sipas tij, Olta ka nevojë për Dean dhe jo për Qetsorin. Madje nëse bëhet një nominim, Olta-Qetsor-Luiz tha ai, ajo e ka të sigurt që del Qetsori.

Dhe nëse ata të dy dalin në nominim me Dean, atëherë Olta mund t’i druhet televotimit, duke qenë se Dea është lojtare e fortë.

Këtë bisedë ai po e bëntë me disa prej banorëve jashtë në oborr, ndërsa Fotini tha se kjo ishte ideja e saj.

Luizi nga ana tjetër u shpreh se ai do dëgjoi fjalën e Kiarës, e cila përpara se të dilte nga shtëpia, i tha atij se e pret në shtëpi me 100 mijë euro.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts