I dyshuar për vrasjen e Shkëlzen Kastratit më 2021-shin, momenti kur Elmir Tufa futet i ‘maskuar’ në gjykatë

i dyshuar per vrasjen e shkelzen kastratit me 2021 shin momenti kur elmir tufa futet i maskuar ne gjykate
i dyshuar per vrasjen e shkelzen kastratit me 2021 shin momenti kur elmir tufa futet i maskuar ne gjykate

Ka dalë sot para gjykatës në gjykatën e Fierit, Elmir Tufa, një prej autorëve të dyshuar të vrasjes së Shkëlzen Kastratit.

Ngjarja në fjalë ndodhi më 1 shkurt të vitit 2021 në rrethrrotullimin e Sheqit të Madh në Fier. Tufës do t’i komunikohet verifikimi i masës së sigurisë.

Siç shihet nga pamjet, i riu ka vendosur kapuç në kokë, për t’iu shmangur fokusit të medias.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts