I grisi rrobat, e rrahu dhe…! Shqiptari tenton të p*rdhunojë pastruesen në shtëpinë e tij, arrestohet nga policia greke

i grisi rrobat e rrahu dhe shqiptari tenton te prdhunoje pastruesen ne shtepine e tij arrestohet nga policia greke


Një 53-vjeçare në Greqi është tentuar të përdhunohet nga një shtetas shqiptar.

abuzim

Mediat greke bëjnë me dije se gruaja ka shkuar në banesën e shqiptarit për të punuar si pastruese, po ky i fundit ka tentuar të abuzojë seksualisht me të.

Ai ka sulmuar 53-vjeçare, i ka grisur rrobat, e ka rrahur dhe ka tentuar ta përdhunonte.

Gruaja ka arritur t’i shpëtojë autorit dhe pasi është mbyllur në një dhomë të banesës menjëherë ka telefonuar policinë për të denoncuar ngjarjen.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë të cilët kanë arrestuar autorin ndërsa gruaja po trajtohet në spitalin e Nicës.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts