I hynë në banesë dhe i vodhën portofolin, grabitet banesa e prokurorit shqiptar. Detaje

Policia e Kosovës ka bërë me dije se një prokuror ka rënë pre e grabitjes, ku disa persona i kanë hyrë në banesë dhe i kanë vjedhur portofolin dhe çelësat. Policia deklaron se në portofol gjendeshin edhe dokumente personale të prokurorit. Njoftimi i policisë: VJEDHJE – Rr. Bardhyl Qaushi, Prishtinë 25.01.2024 – 17:30-21:00. Ankuesi mashkull […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts