“I ke hequr thikat”/Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur t’i ngul pas shpine

15:37 – 18.03.2023

“I ke hequr thikat”/Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur t’i ngul pas shpine

Në debatin e Oltës dhe Luizit është përfshirë gjithashtu Armaldo dhe Qetsori.

Olta dhe Luizi kanë ironizuar njëri tjetrin përgjatë gjithë debatit.

Luizi u shpreh se tashmë “thikat” i ka ruajtur për ‘ t’ia ngulur asaj pas shpine’.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com