I kërkoi KFOR-it kthimin e trupave në Kosovë/ Çitaku tallet me Vuçiç: Edhe unë i kam shkruar NASA-s të ma sigurojnë një udhëtim në hënë

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku është tallur me kërkesën e presidentit serb, Aleksander Vuçiç ndaj KFOR-it, për kthimin e ushtarëve serbë në Kosovë.

Ajo ka ironizuar duke thënë se edhe ajo ka dorëzuar një email në NASA, e shpreson se do t’ia “sigurojnë një udhëtim në hënë”

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku është tallur me kërkesën e presidentit serb, Aleksander Vuçiç ndaj KFOR-it, për kthimin e ushtarëve serbë në Kosovë.

Ajo ka ironizuar duke thënë se edhe ajo ka dorëzuar një e-mail në NASA, e shpreson se do t’ia “sigurojnë një udhëtim në hënë”

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts