I mori 100 euro një qytetari për një akt ekspertimi, arrestohet mjeku ligjor në spitalin e Rrëshenit

Një mjek ligjor është arrestuar mesditën e sotme në Rrëshen. 63-vjeçari akuzohet se ka marrë 100 euro për të kryer një akt ekspertimi.

Burimet policore bëjnë më dije se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale Z.P., 63-vjeç.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts