I moshuari vetëvritet me armë gjahu në Lundër, informacionet e para

i moshuari vetevritet me arme gjahu ne lunder informacionet e para
i moshuari vetevritet me arme gjahu ne lunder informacionet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lundër. Një 84-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte.

Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin me iniciale H.SH.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.12.2023, rreth orës 21:55, në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H. Sh., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts