I përjashtuar nga seancat/ A do të lejohet ish-kryeministri? Berisha shkon në Kuvend: S’është koha e fjalëve

i perjashtuar nga seancat a do te lejohet ish kryeministri berisha shkon ne kuvend seshte koha e fjaleve
i perjashtuar nga seancat a do te lejohet ish kryeministri berisha shkon ne kuvend seshte koha e fjaleve

Ish-kryeministri Sali Berisha, edhe pse është i përjashtuar nga seancat plenare, ka shkuar sot në Kuvend. Ai tha për mediat se nuk është koha e fjalëve.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts