I propozoi vajzës në sytë e mijëra shikuesve, djali ‘zhgënjehet’, e reja bën veprimin e papritur (VIDEO)

Një i ri, ka gjetur një mënyrë origjinale për të propozuar të dashurën e tij, por jo gjithçka shkoi ashtu siç ai e kishte imagjinuar.

Në një ndeshje bejsbolli në Massachusetts, një i ri, zbriti në fushën e lojës dhe u ul në gjunjë para të dashurës. Reagimi i saj ishte i papritur.

Vajza, jo vetëm që refuzoi unazën, por u largua me shpejtësi nga fusha. Video në fjalë konsiderohet nga përdoruesit e rrjetit si e rremë, duke pretenduar se është bërë për vëmendje.

Por nga krahu tjetër, burime të shumta, pretendojnë se e gjitha është mëse e vërtetë.

Megjithatë përdoruesit duket se kanë rënë të gjithë dakord në një pikë.

Ata thonë, se nëse i riu nuk kishte siguri nga përgjigja e vajzës, nuk duhej ta bënte propozimin “ideal” aq më tepër në sytë e mijëra shikuesve.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.