I qeshur dhe pranë natyrës/ Presidenti Meta mesazh për Ditën e Verës: Pas një dimri të gjatë e të vështirë, pranvera po vjen furishëm!

SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot qytetarët shqiptarë me rastin e Ditës së Verës.

meta 6

Kreu i shtetit shfaqet i qeshur pranë natyrës, nga ku jep edhe një mesazh për shqiptarët.

“Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm! Gëzuar Ditën e Verës! 🌼🇦🇱”, shkruan Meta.

Më herët një urim për Ditën e Verës erdhi edhe nga kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Sjellim në vëmendje që kreu i shtetit Meta ka dhënë edhe më herët mesazhe për një “pranverë kuqezi”, që sipas presidentit do të vijë me zgjedhjet e 25 prillit.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.