I riu në SHBA ‘humb toruan’, nxjerr armën dhe qëllon mbi turmën e njerëzve, publikohen pamjet (VIDEO)

SHBA

Policia e Nju Jorkut ka publikuar pamjet, ku është fiksuar momenti, kur një burrë nxjerr një pistoletë në mes të rrugës dhe nis të qëllojë me armë në drejtim të njerëzve.

Si pasojë, dy persona janë lënduar, shkruajnë mediat e huaja.

“Ka shkaktuar një plagosje me armë, kush e njeh këtë njeri të na kontaktojë”, njofton policia.

Personat e plagosur, janë identifikuar si një 26-vjeçar, që ka marrë një lëndim në zonën e kofshës dhe një 21-vjeçar, pjesë e Forcave të Armatosura Amerikane, i cili ndodhej në Nju Jork për të takuar familjarët.

Raportohet se ata ndodhen në spitalin lokal, jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.