I riu shqiptar u vra me një plumb në kokë, në hetim edhe shoku i tij 17 -vjeçar

Enrico Aliaj 20-vjeçari shqiptar u vra në Itali me një plumb në kokë.

Kur ndodhi ngjarja e rëndë Aliaj ishte me vëllanë dhe me shokun e vëllait, Elham Aliaj, një 17 vjeçar italian, i cili ishte në banesë në momentin kur ndodhi vrasja dhe me pas u largua nga banesa.

Tashmë ata i janë nënshtruar ekzaminimit, për të konstatuar ndonjë gjurmë të mbetjeve të zjarrit në duart e tyre.

Kujtojmë se Aliaj u vra mbrëmjen e 3 qershorit, ngjarja ndodhi në provincën e Piacenzas në Itali.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts