I shpallur në kërkim, familja e 19-vjeçarit dorëzon “me duart e veta” të birin në polici

Familjarët e një 19-vjeçari në Prizren kanë vendosur që ta dorëzojnë vetë të birin në polici, pasi ushte shpallur në kërkim për vjedhje. Mediat kosovare bëjnë me dije se i riu ndodhet aktualisht në paraburgim dhe pritet që të njihet me masën e sigurisë. “Më datë 12/06/2023 rreth orës 00:15, është arrestuar i dyshuari Sh/K […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts