I shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Një i ri shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje, është arrestuar në Riva del Garda të Italisë.

Ngjarja ka ndodhur më 8 shtator bë Riva del Garda. 27-vjeçari shqiptar dyshohet se ka marrë pjesë në një tentativë vrasjeje qershorin e kaluar, bashkë me një tjetër shtetas.

Aktualisht, 27-vjeçari shqiptar ndodhet në paraburgim, në pritje të masës së sigurisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts