I shpërtheu bombola e gazit, plagoset i moshuari në Shkodër

i shpertheu bombola e gazit plagoset i moshuari ne shkoder
i shpertheu bombola e gazit plagoset i moshuari ne shkoder

Një 71-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi i ka shpërthyer një bombol gazi. Ngjarja ndodhi në Shkodër.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër referuan materialet në Prokurori për shtetasin Sh. Q., 71 vjeç, banues në Shkodër, pasi nga pakujdesia në përdorimin e pajisjeve të gazit, i ka shpërthyer bombola e gazit dhe për pasojë ka marrë dëmtime të lehta.”, sqaron policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts