“I vetmi investitor strategjik në Shqipëri është…”- Ilir Meta: Kush kërkon të shpikë të tjerë, i ka llogaritur gabim pasojat


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se investitori më strategjik i Shqipërisë është vetë populli.

Capture

Meta ka ndarë një pjesë nga konferenca për mediat ku thekson edhe njëherë se kush kërkon të shpikë investitorë të tjerë i ka llogaritur gabim pasojat.

“Investitori më strategjik mbi këtë tokë është populli i Shqipërisë.

Kush kërkon të shpikë investitorë mbi investitorin më strategjik e ka shumë gabim dhe i ka llogaritur keq pasojat. Llogaridhënia, e pashmangshme!”, shkruan Meta.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.