I zhdukur prej ditësh, 25-vjeçari gjendet i mbytur në një kanal vaditës në Mat

Një 25-vjeçar është gjetur i mbytur në një kanal vaditës në Mat.

Bëhet me dije se i riu rezultonte i zhdukur prej disa ditësh. Ai kishte dalë te mblidhte kërpudha, por më pas nuk është kthyer më në banesë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë gjetur shenja dhune në trupin e viktimës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts