I zhdukur prej muajsh dhe dyshohet për tradhti, merr fund lidhja e Alegrit me aktoren italiane
Sikur të mos mjaftonin problemet me Juventusin, Masimiliano Alegri tashmë përballet me probleme edhe në jetën e tij personale. Ajo me Ambra Anxholinin, që dukej si lidhja e duhur për të qetësuar trajnerin e cilësuar shpesh si Don Zhuan për lidhjet e tij sentimentale, ka marrë fund edhe zyrtarisht.

sadasdasd

Revista italiane “Chi” ka zbuluar se aktorja dhe prezantuesja italiane, ka shkĂ«putur lidhjet me trajnerin aktual tĂ« Juventusit pas njĂ« situatĂ« qĂ« Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« e padurueshme prej muajsh. Sipas saj, Alegri kishte shkĂ«putur fillimisht kontaktet  e vazhdueshme qĂ« kur kishte filluar pandemia, duke vendosur qĂ« tĂ« qĂ«ndronte larg saj gjithnjĂ« e mĂ« shumĂ« e kjo kishte sjellĂ« ndarjen e palĂ«ve.

Kështu, duket se gjithçka ka marrë fund në këto ditë, me Alegrin e Ambrën që nuk janë më një çift. Dyshohet se kjo ka ardhur si pasojë e një tradhtie në muajt e fundit nga ana e trajnerit të Juventusit por Ambra, e kontaktuar nga mediat italiane, ka preferuar të mos zbulojë asgjë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *