I’a bëjnë lëmsh datën e ditëlindjen, ish-lojtari i Dinamos bën postimin epik: Faleminderit, por e kam…
Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares shqiptare dhe i Dinamos, Andrea Marko do të festojë 66-vjetorin e lindjes më 3 nëntor.

Andrea Marko Dinamo

Së fundmi, Marko nëpërmjet një postimi në profilin e tij të rrjetit social “Facebook”, Marko ka sqaruar opinionin publik se ai ka lindur më 3 nëntor 1956 dhe se disa persona e kanë uruar përpara kohe duke menduar se kishte ditën e sotme.

“Ju falënderoj për urimet tuaja. Për saktësi në ‘Facebook’, ditëlindja ime është 03.11.1956.”, shkroi ai.

Andrea Marko gjithashtu përveçse si lojtar, ka qenë edhe trajner i bluve nga kryeqyteti.

309754836_1441706972975914_8717721565224908268_n

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *