Identifikohen 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë, asnjë viktimë

Regjistrohen 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Lajmi bëhet i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, duke iu referuar Institutit të Shëndetit Publik të Kosovës.

Fatmirësisht nuk është regjistruar asnjë viktimë. Ndërkohë raportohet për 31 pacientë të shëruar.

Aktualisht numri i rasteve aktive është 239.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *